top of page
Simlab Banner.png

Simlab Composer, sizi ve 3 boyutlu fikirlerinizi kolaylıkla bir araya getiren eksiksiz, kullanımı kolay, ekonomik ve zengin özellikli bir çözümdür.

Herhangi bir 3B modelle başlayın ve onu pazarlama, kullanım kılavuzları, alıştırma, kullanıcı geri bildirimi, eğitim ve çok daha fazlası için SimLab Composer ile hayata geçirin.

Lite
simlablitebanner.png

SimLab Composer

Lite

SimLab Composer Lite, hobi yada profesyonel amaçla yüksek kaliteli görüntüler almak için kullanılan tamamen ücretsiz render çözümdür.Ticari amaçla kullanıma açıktır.

Professional
simlabprobanner.png

SimLab Composer

Professional

SimLab Composer'ın Professional sürümü, mimar ve iç mimarların, aydınlatmadan görsel işleme sürecine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

VR
simlabVRbanner.png

SimLab Composer

Sanal Gerçeklik

SimLab Composer'ın Sanal Gerçeklik Sürümü, kullanıcılar için VR devriminden yararlanarak yüksek kaliteli 3 boyutlu görselleştirmeler için özel VR deneyimleri oluşturmaları için tasarlanmıştır.

simlabmechbanner.png
Mechanical

SimLab Composer

Mekanik

SimLab Composer'ın Mechnanical Sürümü, ürün tasarım mühendislerinin yüksek kalitede görselleştirmeler oluşturmaları ve dinamik simülasyon analizlerini yürütmeleri için tasarlanmıştır. Makine mühendisliği için bir 3D yazılım çözümü olarak SimLab Composer'in bu sürümü, ticari veya ticari olmayan kullanım için Paylaşım, Render Alma, Animasyon, Simülasyon, Doku İşleme ve Sanal Gerçeklik araçlarını içerir.

Banner_Ultimate.png
Ultimate

SimLab Composer

Ultimate

SimLab Composer'ın Ultimate Edition'ı, tüm ihtiyaçları için kapsamlı bir çözüm arayan şirketler için tasarlanmıştır.

 

Tam bir çözüm olarak, SimLab Composer'ın bu sürümü, ticari veya ticari olmayan kullanım için Paylaşım, Render Alma, Animasyon, Simülasyon, Doku İşleme, Komut Satırı, Otomasyon ve Sanal Gerçeklik araçlarını içerir.

bottom of page