top of page
mold-banner.jpg

ZW3D KALIP

ZW3D Kalıp tasarım çözümü, kaliteli veri aktarımı, akıllı onarma yetenekleri, benzersiz kalıp ayırma, geliştirilebilir kalıp seti ve standart parça kütüphanesi, pratik elektrot tasarımı, teknik resim desteği ve nicesi ni kullanıcılara sunar.

 

Minimum değerlendirme maliyeti

Kısaltılmış kalıp tasarım döngüsü

Gelişmiş verimlilik

CAM

KALIP
Erkek-Dişi Ayrımı

Hızlı Erkek-Dişi Ayırımı 

  • ZW3D'de, model onarma işlemlerini atlayabilir ve parçaları doğrudan ayırma hattı yada bölgeler ile bölerek zamandan tasarruf edersiniz.

  • Özellikle yeni tasarımcılar için  hem otomatik hem de manüel olarak ayırma hattı, iç yüzey yamaları ve ayırma yüzeyleri kolaylıkla oluşturulabilir.

  • Farklı ürünlerin çeşitli tasarım taleplerini karşılamak için çok gözlü kalıp ve çok ürünlü kalıp tasarımları kolayca yapılabilir.

Kalıp Ayırma.png
Kalıp Kütühanesi

Gelişmiş Kütüphane

Standart kalıp setleri ve standart parça kütüphanesi, farklı ülkelerin ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde değiştirilebilir ve özelleştirilebilir..

MoldBase.png
Kalıp Detayları

Detaylı Kalıp Tasarımı

ZW3D ihtiyaca göre  özelleştirilebilen yolluk, soğutma sistemi, maça ve farklı tipte girişleri hızlıca oluşturmak için özel araçlar sunar.

mold-four.jpg
Elektrode

Elektrot Tasarımı

  • Kullanımı kolay elektrot çıkarma araçları, karmaşık elektrotlarla kolay bir şekilde başa çıkmanıza olanak sağlar.

  • Geliştirme süresini önemli ölçüde kısaltmak ve hataları azaltmak için elektrotlar ve teknik resimleri otomatik olarak oluşturulabilir.

Electrode.png
bottom of page